Veterinární klinika NEOvet - úvodní stránka

Ordinační hodiny

Pondělí – pátek
8:00 – 12:00 14:00 – 19:00

Sobota 9:00 – 12:00

Neděle 15:00 – 18:00

Adresa

Jeníkovská 1925
286 01 Čáslav

 
Léčíme s láskou a empatií

O klinice

Historie našeho pracoviště začíná v roce 2006. U založení veterinárního kliniky specializované na medicínu malých zvířat stáli MVDr. Milan Bednář a MVDr. Ivona Musialková. V září 2006 si pronajali rozsáhlé prostory bývalé telefonní ústředny ve Fibichově ulici v Ćáslavi a svépomocí zahájili rekonstrukce. Provoz kliniky byl zahájen 14. prosince 2006.

Po 4 letech naší existence se naskytla možnost vybudování vlastních prostor na strategickém místě v blízkosti čáslavské nemocnice. V zimě 2010/2011 jsme započali stavební práce a  na Jeníkovské ulici vyrostla nová veterinární klinika do současné podoby. Od 26. září 2011 se s našimi klienty setkáváme na nové adrese.

Od doby svého vzniku je naším posláním poskytovat vysoce odbornou a kvalitní veterinární péči prostřednictvím erudovaného personálu s využitím moderních technologií a postupů, kde na prvním místě je dobro pacientů a spokojenost klientů.

Našim klientům nabízíme komplexní služby – od poradenství a preventivních úkonů přes ambulantní ošetření až po specializovanou diagnostiku a léčbu. Klademe důraz na  nadstandardní přístrojové vybavení a profesní růst našich lékařů a sestřiček.

Zajišťujeme veterinární péči nejen pro klienty z Čáslavi a okolí. Úzce spolupracujeme s referujícími kolegy z celé České republiky. Přijímáme tedy i pacienty referované z jiných veterinárních pracovišť, ale i složité případy bez doporučení lékaře.

Klinika nese jméno našeho psa, rhodéského ridgebacka Nea, který nám věrně stál po boku v začátcích našeho záměru.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

   
 

© Veterinární klinika NEOvet 2016 - 2023
Redakční systém: Webmasterova.cz | Grafika: StudioSCHNEIDER.cz

Jsme na Facebooku